برنامه سرمایه گذاری فدرال جهت اخذ ویزای اقامت دایم

این روش از تاریخ اول دسامبر ۲۰۱۰ میلادی برابر ۱۰ آذرماه ۱۳۸۹ به اجرا در می آید. به طور خلاصه کسانی که از این روش اقدام می کنند باید دارای شرایط زیر باشند

 

1. در پنج سال گذشته حداقل دو سال تجربه کار تجاری داشته باشند. این دوسال به یکی از روش های زیر پذیرفته می شود.

• حداقل دو سال مالکیت و مدیریت یک واحد تجاری مورد قبول (نوع تجارت نباید در زمینه معاملات بورس و امثال آن باشد) یا
• مدیریت مجموعه ای که حداقل ۵ کارمند تمام وقت دارد به مدت حداقل دو سال یا
• یک سال مورد اول و یک سال مورد دوم

دارایی خالص آنها (دارایی منهای بدهی ها) حداقل برابر یک میلیون و ششصد هزار دلار کانادا باشد. لازم است این دارایی از راه قانونی به دست آمده باشد.

 مایل و قادر باشند که مبلغ ۸۰۰ هزار دلار کانادا را در کشور کانادا سرمایه گذاری کنند. این سرمایه گذاری با اعطای مبلغ مذکور به دولت کانادا در مراحل پایانی تأیید پرونده مهاجرت صورت می پذیرد. دولت کانادا بعد از گذشت پنج سال مبلغ فوق را بدون کم و کاست و نیز بدون بهره به فرد سرمایه گذار بر می گرداند. به جای پرداخت این مبلغ می توان از طریق یک بانک تأیید شده کانادایی مبلغ فوق را وام گرفت و در اختیار بانک گذاشت. بانک مذکور در مقابل، تحت عنوان بهره و کارمزد، مبلغ قابل توجهی را از متقاضی دریافت خواهد کرد. این مبلغ در حال حاضر بین ۱۸۰ الی ۲۲۰ هزار دلار است. بانک مبلغ دریافتی را هیچ گاه به متقاضی باز نمی گرداند .

 

شما همچنین می توانید با استفاده از ارزیابی رایگان  وب سایت ما،وضعیت خود را اعلام فرموذه یا جهت بهرمندی از مشاوره حضوری ، با دفتر ما در تهران تماس حاصل فرمایید.

اشتراک گذاری