مهاجرت از طریق نیروی متخصص فدرال

این نوع روش مهاجرت بر اساس تغییرات اعمال شده توسط اداره مهاجرت کانادا در تاریخ 26 جون 2010  قابل انجام بوده و تا زمان اعلام تغییرات جدید قابل استناد می باشد.بر اساس قانون جدید تنها کسانی می توانند برای این دسته اقدام کنند که یکی از شرایط زیر را داشته باشند.

·          از طرف یک شرکت کانادایی دعوتنامه شغلی معتبر داشته باشند. این دعوتنامه شغلی را در اصطلاح Arranged Employment Offer   یا AEO   می گویند. لازم به یادآوریست که در حال حاضر برای دعوتنامه شغلی و همین طور سابقه کار در کانادا تنها شغل هایی مورد قبول هستند که در رده مدیریتی، تخصصی یا تکنسینی باشند.

  • در ده سال گذشته حداقل یک سال به طور تمام وقت در یکی ازشغل های تعریف شده در لیست اداره مهاجرت فعال بوده باشند. در حال حاضر لیست این شغل های مورد نظر فدرال به زبان فارسی برروی وب سایت پرشین کن در دسترس می باشد.

 

بر اساس قانون مذکور ظرفیت پذیرش برای هر شغل 1000 نفر می باشد و در صورت ظرفیت هر شغل تکمیل گردد دریافت فایل های جدید متوقف می گردد مگر آنکه درخواست مربوطه همراه با جاب آفر باشد.بنابراین ضروریست متقاضیان،قبل از هرگونه اقدام از آخرین ظرفیت اعلام شده توسط اداره مهاجرت (لینک پرشین کن مربوط به این خبر قرار داده شود) در خصوص شغل خود اطلاع حاصل نمایند.

شما می توانید با تکمیل فرم ارزیابی رایگان وب سایت ما، از نتیجه ارزیابی شرایط خود جهت اقدام از روش فوق آگاهی یابید.

اشتراک گذاری