ویزای تجاری

بسیاری از متقاضیانی که این توانایی را در خود می بینند که با خرید یا مشارکت حد اقل 51 درصدی در بیزینسی و بکارگیری هوشمندانه از تجربه مدیریتی خود می توانند شرایط اقامت دائم کانادا را کسب نمایند بدنبال این نوع ویزا و روش اخذ اقامت دائم هستند.

دو نکته در ارزیابی اولیه متقاضی مد نظر قرار می گیرد:

  1. سابقه مدیریت بر بیزینس خود یا شخص دیگری را داشته باشد و بتواند قانونن آن را مستند سازی کند
  2. سرمایه کافی برای خرید بیزینس به میزان حداقل 100 هزار دلار کانادا را داشته باشد.

و اما ساز و کار اقدام از طریق اخذ ویزای تجاری چگونه است؟

در این روش، کل پروسه از زمان اقدام تا اخذ اقامت دائم در سه مرحله صورت می پذیرد:

  1. درخواست ویزای تجاری برای متقاضی که بتواند از نردیک با وضعیت اقتصادی و تجاری واحد مورد نظرش آشنا شود و بتواند با طرف معامله اش از نزدیک و به شکل رو در رو شرایط انجام معامله (انتقال مالکیت، انتقال مبلغ معامله و مسائل مربوط به عملیات بانکی و بیمه ای و اجاره محل و …) را بررسی کرده و در مورد آنها مذاکرات لازم را انجام دهد این امر در کنار وکیل حقوقی همراه متقاضی انجام می پذیرد. بطور معمول بین دو تا سه ماه بطول می انجامد
  2. توافق برای خرید بیزینس بصورت مشروط تا زمانیکه مجوز کار برای متقاضی صادر شود (بین شش تا نه ماه بطول می انجامد)
  3. پرسه ی گرفتن اقامت دائم که بر اساس پارامترهای متقاضی بین یک تا دوسال زمان می برد.

کسانیکه از قبل ویزای توریستی مالتیپل دریافت کرده اند نیازی به گذراندن مرحله ی اول پروسه یعنی تقاضای ویزای تجاری را ندارند.

بیزینس های که برای فروش ارائه می گردند بر اساس سوابق کاری مرتبط و  مدیریتی متقاضی گزینش می شوند.

این روش، طیف وسیعی از مشاغلی مانند رستوران داران، پزشکان، وکلا،دارندگان سالن های زیبایی و آرایشگاه، مغازه داران و صاحبان شرکت های کوچک و بزرگ را که بصورت قانونی فعالیت داشته و  دارای مجوز صنفی و یا ثبت شرکت هستند دربر می گیرد.

از آنجاییکه اقدام از طریق این روش دارای پیچیدگی های حقوقی و تخصصی در حوزه ی قوانین تجارت و مهاجرت می باشد،گروه مهاجرتی پرشین کن مفتخر است که با همکاری تیم های تخصصی و حرفه ای متشکل از وکلای حقوقی کانادایی جهت تنظیم قراردادهای خرید و واگذاری بیزینس، وکلای مهاجرت جهت انجام امور مربوط به اقامت دائم و سایر گروه های تجاری حامی، می تواند این نوع خدمات را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *